Zip Tavan Perdesi

Zip Tavan Perdesi

Tavan zip perde sistemleri şık, pratik ve teknolojiye uyumlu olarak kullanılan bir perde sistemidir. Özellikle kış bahçeleri, kafe ve restoranlarda uygulanmaktadır. Pek çok alanda kullanılan zip tavan perdesi uygulanan alanlarda güneş ışığının kontrolünü sağlarken fazla ısıları kesme konusunda avantajlar sağlamaktadır.

Zip Tavan Perde Sistemleri

Tavan zip perde sistemleri pek çok alanda kullanılır iken çok fazla avantaj da sağlamaktadır. tavan zip perde mekanizma sayesinde boru içine yerleştirilen sistem ile uygulanacak mekanlara ve genişliklere uygun olarak kullanılabilir.

Kış bahçesi tentesi, diğer bir adıyla tavan zip perdesi mekanlarınız içerisinde ödün vermeden konforunuzu sağlamaktadır. Manzaranız engellenmeden korumalı ve güvenli bir şekilde kış bahçesi tentesi hoş bir iklim sağlamaktadır. Ayrıca cam çatı tenteler çatılar için uygun olup tamamen kararmadan gölge sağlamaktadır.

Tavan Zip Perde Kullanımının Avantajları

Tavan zip perde sistemleri motorlu stor</a bir sistemdir ve manuel sistemi bulunmamaktadır. Uzaktan kumanda ile kontrol edilebilmesi müşterilere kolaylık sağlamaktadır.

Kış bahçesi tentesi cam çatılar için çatının altı veya üstünde model olarak bulunur. Cam çatılarda tasarım zarif bir şekilde oluşur. Ayrıca yaz mevsiminde güneşten de korunması sağlanır. Ortama ferahlık verir. Kullanılan yarı saydam kumaş ile ısı dışarıda tutulur ve doğal gün ışığı verir.

Gölgelendirme.com sizlere özellikle kış bahçeleriniz için özel bir konfor sağlamaktadır. Toptan perakende satış hizmetlerinden faydalanarak özellikle yaz aylarında güneşten koruma sağlayabilirsiniz. Kış aylarında bahçelerin doğal ve hoş bir iklim yaratılmasını sağlayabilirsiniz.

Leave a Comment